Jak pečovat o zralou pleť?

autor: Zář 23, 2020

TOP produkty v péči o zralou pleť

 

S rostoucím věkem se naše pleť mění, změny jsou nejpatrnější na našem obličeji. Okolo 25. roku se objevují první vrásky a jemné linky. Později pleť ztrácí objem, zejména na tvářích a v oblasti lícních kostí.

Pravidelná péče pokožce svědčí a je vědecky prokázáno, že včasné používání správných kosmetických přípravků může vývoj stárnutí pokožky oddálit a vrásky vyhladit.

Základem je čištění, které odstraňuje z pleti make-up, nečistoty a chemikálie. Žádný krém ani sérum nebude správně a efektivně fungovat, pokud nebudeme mít pleť dobře vyčištěnou.

Speciální ozonizovaná pleťová voda PULIDRA dodá pleti kyslík a energii pro rychlejší regeneraci a obnovu buněk. 

Na takto dokonale očištěnou pleť aplikujeme sérum. Sérum je koncentrovanější varianta v péči o pleť. Důležité je nechat séru čas na dostatečné vstřebání, 2-3 minuty, teprve poté aplikovat denní nebo noční krém. Anti-aging sérum RIGEVITA dodává pleti potřebné výživné látky a hydrataci. 

Denní krém je významný pro svoji ochrannou funkci a také důkladnou hydrataci pokožky, a to bez ohledu na typ pleti. Pokud má někdo mastnější pleť, ještě to neznamená, že má pleť dostatečně hydratovanou. Ve starším věku má ale většina žen pleť spíše suchou, o to důležitější je použít správný druh krému.

Regenerační denní krém RIGEIDRA pleť ochrání, hydratuje i vyživí. 

Noční krém je v péči o zralou pleť také velmi důležitý. Kvůli hormonálním změnám potřebuje pleť mnohem větší výživu než v mladším věku.

Pleť v noci odpočívá a má tak dostatek času i energie na regeneraci, maximálně využívá látky, které jsou v krému obsaženy. Ať už na revitalizaci, hloubkovou hydrataci, tak i na podporu tvorby kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pevnost a pružnost pokožky.

Ideální volbou je revitalizační bio krém ESFOLUX .