5 důvodů, proč se důkladně odličovat

Někdy má den více než 24 hodin, protože jinak není možné, že jste tak unavená. Znáte ten pocit? Pak už je to jen krůček k posteli, převléknout se do pyžama a padnout za vlast. Ale na něco jste zapomněla! Odlíčit se a vyčistit pleť. I když je vaše únava silnější než vůle pečovat o pleť, chceme vás přesvědčit, že odlíčit se je důležité. Vlastně to nejdůležitější, co můžete pro vaši pleť udělat. Takže proč se odličovat?

Pulidra

Důvody, proč je dobré se odličovat

1. V noci se spouští proces regenerace. Pokud má pleť na sobě nános make-upu, smogu či jiných nečistot, proces regenerace se brzdí. A jak vypadá pleť bez regenerace? Jako tělo bez regenerace. Je prostě unavená, podrážděná a celkově náchylnější. 

2. Bez regenerace může pleť vypadat starší, než ve skutečnosti je. Předčasné stárnutí pleti a tvorba vrásek souvisí s vícero vlivy, ale jedním z nich je nedokonalé nebo žádné odličování. Tím více, pokud se tak děje pravidelně.

3. Věděla jste, že neodlíčené oči mohou vyústit v zánět? Z make-upu se stane nečistota, která už zde nemá co dělat. Pak vás může potrápit třeba zánět spojivek nebo ječné zrno.

4. Můžete bojovat s akné a nemusí vám být zrovna patnáct. Make-up zablokuje póry, které se zanítí a neplecha v podobě pupínků je na světě.

5. V neposlední řádě chráníte i vaše ložní prádlo. Protože kam jinam se otiskne make-up, když ho nesmyjete?

čištění pleti pomocí PULIDRA

Odličujte se. Zabere to chvilku a odměna je veliká. Při samotném odlíčení ale nezapomeňte na kvalitní pomocníky. S tím vám zase pomůže Stamiuvex.