Proč v horkých letních dnech nepoužívat make-up?

V horkých letních dnech je make-up často nepříjemný pro naši pleť. Zapomeňte na těžké vrstvy make-upu, který ucpává póry a brání pleti v dýchání. Místo toho vyzkoušejte lehký tónovací krém, který sjednotí pleť a rozjasní ji. Pokud máte nějaké nedokonalosti, použijte korektor pouze na konkrétní místa.

Pudr byste měli používat co nejméně, a pokud ano, tak jen na T-zónu v tenké vrstvě. Nezapomínejte, že transparentní pudr je nejlepší volbou. Místo pudru můžete použít bronzer na oblasti, které jsou více vystaveny slunečnímu záření.

TIP pro Vás: Vždy si pamatujte, že pokud máte zpocenou pleť, nepoužívejte pudr k jejímu zmatnění. Pudr by se mohl shlukovat a pleť by vypadala hůře než bez jakékoliv péče. Pokud máte mastnou pleť, doporučuje se použití matujících papírků, které pomohou odstranit přebytečný maz.

 

Kromě toho je také důležité hydratovat pleť a nechat ji dýchat. Vyzkoušejte produkty Stamiuvex, které jsou zaměřeny na hydrataci a omlazení pleti. Doporučujeme použití RIGEIDRA regeneračního denního BIO krému a ESFOLUX revitalizačního nočního BIO krému. Tyto produkty obsahují kmenové buňky z hroznového vína, které podporují obnovu buněk, zlepšují mikrocirkulaci a dodávají pleti jas a pružnost.
Nenechte horké počasí narušit vaši pleť. S lehkým make-upem, správnou péčí a produkty Stamiuvex můžete dosáhnout krásné a zdravé pleti, která bude moci volně dýchat i během letních dní.