Hroznové víno – elixír života

Hroznové víno, to je takový elixír života! I když se nejčastěji pěstuje k výrobě alkoholických nápojů, má blahodárné účinky také v syrovém stavu. Možná ještě cennější, a to už je co říct! Důkazem je, že lidé žijící ve Středomoří, kde je víno součástí kultury, se těší dobrému zdraví. 

Rigevita hroznové víno

Vitamínový koktejl pro celé tělo

Bobule hroznového vína jsou bohaté na vitamín C, vitamín B, draslík, mangan, hořčík, vápník, železo, bor, sodík, fosfor a měď. Dále obsahují jednoduché bílkoviny, aminokyseliny, pektiny a cukry. Jeho pozitivní účinky pozitivně působí téměř na celé tělo. Podporuje léčbu zánětů, snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá při únavě, nervozitě, depresích, chrání a posiluje cévy a srdce, posiluje vlasy, nehty i pokožku. A to není výčet zdaleka úplný. Pomáhá zevnitř i zvenčí.

Stamiuvex produkty

Pleť Vám za vinnou révu také poděkuje

inná réva je rovněž výborným zdrojem antioxidantů, v plodech se nachází flavonoidy, v semenech, slupce a také v listech resveratrol, který má výrazné antioxidační vlastnosti. Hroznové víno ale také zpomaluje stárnutí pokožky, udržuje ji svěží, zdravou a krásnou. Všechny přednosti hroznového vína pro pokožku se snoubí v kosmetice Stamiuvex. Samotný Stamiuvex® je patent společnosti Erbagil vyrobený z kmenových buněk z nezralého hroznového vína. Stamiuvex® kmenové buňky plní funkci anti-age programování, regeneraci buněk a charakterizují celou kosmetickou linii. Také působí proti volným radikálům díky produkci vysoce účinných látek, zejména polyfenolům. Právě díky tomu Stamiuvex zpomaluje stárnutí pokožky a udržuje ji svěží, zdravou a krásnou.

Vyzkoušejte na vlastní kůži všechny přednosti hroznového vína a pečujte s naší luxusní kosmetickou řadou Stamiuvex o celé tělo.