Jak na krásný dekolt?

autor: Zář 3, 2020

Vyzkoušejte naše omlazující tipy pro krásný dekolt a krk!

 

Kůže na krku a v dekoltu je tenčí a jemnější než na zbytku těla. Ve srovnání s jinými partiemi je také dekolt častěji vystaven působení slunce. Musíme ho proto dobře chránit a pravidelně o něj pečovat. Zanedbání péče totiž může snadno vést k předčasnému stárnutí a povislé kůži na krku. A o tu přece nestojíme… 😉

 

Chcete-li stárnutí dekoltu zabránit, vyzkoušejte naše tipy.

 

👉 Chcete-li mít i pleť na krku a v dekoltu dobře zhydratovanou, vyživenou a bez vrásek, každodenní péče o tuto oblast by pro vás měla být samozřejmostí. Používejte proto pravidelně pečující hydratační krém – a to nejen na obličej, ale taky na krk a dekolt. Vyzkoušejte třeba Anti–Age krém pro regeneraci RIGEIDRA, který krásně hydratuje a vyživuje

👉  Hydratace je důležitá nejen zvenku, ale i zevnitř. Podstatný je i pitný režim, nejlepší vliv na pokožku má obyčejná voda.

👉 Neodbývejte odličování. Každý den vyčistěte čistící vodou PULIDRA krk i dekolt.  Dodá pleti kyslík a energii pro rychlejší regeneraci a obnovu buněk. 

👉  Dávejte si pozor na sluníčko – k nejčastějším příčinám, proč kůže v oblasti dekoltu stárne nebo se na ní objevují pigmentové skvrny, je právě nedostatečná ochrana před škodlivým UV zářením. Takže s opalovacím krémem i na podzim rozhodně nekončete jen u obličeje.

👉 Dopřejte si pravidelný peeling. Jemně očistí pokožku a podpoří krevní oběh.

👉 Spěte na zádech. Spaní na břiše a na boku vytváří na náš dekolt lehký, ale dlouhodobý tlak. Kromě spánku se vrásky tvoří také při nesprávném držení těla. Když jste shrbené, svaly na přední polovině těla nenamáháte a postupně povolují. A kůže s nimi.

👉 Pravidelně cvičte. Jen zpevněné svaly kůži pěkně napnou, vyhladí a vrásky vás pak budou trápit mnohem méně. Pro zpevňování této oblasti jsou ideální kliky, plank nebo cvičení s činkami.

👉 Občas si dopřejte jemnou masáž. Stimuluje průtok krve a pokožce zajistí zářivý vzhled. Velmi efektivní pro zpevnění pokožky je také střídání proudu chladné a teplé vody při sprchování krku a dekoltu nebo masáž ledovými kostkami.