Využíváte +OIL olejíček na maximum?

Možná jsou pleťové oleje součástí Vaší denní péče o pleť, možná jste jim doteď odolávaly. S naším +OIL olejíčkem však rozhodně nešlápnete vedle.

Tento malý pomocník je vyroben speciálním certifikovaným procesem a je určen zejména pro medicínské účely, kde se přidává do přípravků pro hojení zánětů. Působí antioxidačně, protizánětlivě a je mírně antimikrobiální.

Najdete ho v krémech LIPOLASTIC, RIGEIDRA a ESFOLUX, kde násobí účinky dalších, pečlivě vybraných složek a esencí. V péči o pleť je to úplná bomba – skvěle odlíčí i voděodolný make-up a přidáním pár kapek do denního/nočního krému pozvedne Váš každodenní rituál na další úroveň.

👉 +OIL jako multifunkční pomocník 

  • Pro odlíčení – navlhčete vatový tampon vodou a naneste pár kapek oleje. Jemnými pohyby vyčistěte pleť. Postup opakujte, dokud není tampon úplně čistý.
  • Pro ještě větší hýčkání – naneste 3-4 pumpičky krému RIGEIDRA nebo ESFOLUX do dlaně a přidejte 3-4 kapky +OIL – unikátního olivového oleje. Smíchejte a krouživými pohyby aplikujte na pleť.
pleťový olej

Každodenní masáží vlasové pokožky pomocí olivového oleje minimalizujete riziko vypadávání vlasů, přičemž stimulujete vlasové kořínky a urychlíte růst nových vlasů.

+ OIL – unikátní olivový olej v extra BIO kvalitě má z olivových olejů nejvýživnější složení. Suché, unavené, elektrizující vlasy, i vlasová pokožka s lupy, dokážou vytěžit z tohoto oleje maximum výživných látek, antioxidantů, mastných kyselin a vitamínů. Účinně vlasy regeneruje a hydratuje, po každé aplikaci bude vaše hříva vypadat o něco lépe.

Připravte si vlasový zábal:

1-2 lžíce naneste na suché či vlhké vlasy, nechte působit minimálně půl hodiny, během které si dopřejte chvilku pro sebe a hýčkejte se třeba kosmetikou STAMIUVEX cool.  Následně vlasy důkladně umyjte. Nenechte se odradit náročným vymýváním oleje z vlasů, výsledek zaručeně stojí za to.

Vyzkoušeno na vlastní kůži:

  • velice jemně a bez tření odlíčí vše, co potřebujete
  • přidáním do nočního krému ESFOLUX olej hýčká vaši suchou a citlivou pleť, po nanesení okamžitě pocítíte komfort pěstěné pokožky
  • smícháte-li pár kapek s denním krémem RIGEIDRA, ochráníte vaši pleť před vlivy studeného a mrazivého počasí
  • jeho nádherná a čistá vůně vás okamžitě přenese do pozdního léta uprostřed přírody, zklidní vaši mysl a navodí příjemné pocity
  • při aplikaci pár kapek nezanechává pocit mastnoty, pleť je čistá, rozjasněná a připravená pro další péči

Už máte ten svůj?

Extra panenský olivový olej